9 рекомендаций 3 отзыва
«Розумні» швейцарський годинник Hyetis Crossbow з 41-мегапіксельною камерою
Контакты
Интернет-магазин контакт центра «Unicall»
Знак означает что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38048705-75-00
Менеджер
УкраинаОдесская областьОдессаг. Одесса. ул. 10 апреля, 16
632947316unicall@1callcentre.com
Карта
Карта

«Розумні» швейцарський годинник Hyetis Crossbow з 41-мегапіксельною камерою

«Розумні» швейцарський годинник Hyetis Crossbow з 41-мегапіксельною камерою

 

Незабаром почнеться прийом попередніх замовлень на «розумні» швейцарський годинник Hyetis Crossbow, які вийдуть обмеженою серією в кількості 500 екземплярів.
Повідомляється, що однією з особливостей новинки стане високоякісна вбудована камера з 41-мегапіксельною матрицею, оптикою Zeiss, спалахом і мікрофоном з шумопоглинанням. Власники зможуть знімати фотографії та записувати відеоролики.

Новинка отримає кольоровий сенсорний екран, над яким будуть переміщатися стрілки, що приводяться в рух годинниковим механізмом. Так що навіть при повному розряді акумулятора користувач зможе дізнатися точний час.
Характеристики Hyetis Crossbow включають адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi і Bluetooth, мікрочіп NFC і приймач навігаційної системи GPS. Тип застосованого процесора і об'єм пам'яті не уточнюються.
Використовувати годинник власники зможуть в парі зі смартфоном під керуванням операційної системи Android, iOS або Windows Phone 8. Ціна, як повідомляється, складе 1 200 доларів.

vkontakte facebook twitter
× Войти

Или войти через социальные сети: